RANDEVU AL
[ARForms id=101]

8:00 - 19:00

Çalışma Saatlerimiz PZT. - CUM.

0442 291 00 00

Danışma Hattı

RANDEVU AL

Kocaman Hukuk & Danışmanlık bürosunda, alanlarında uzman ve deneyimli ekibimiz ile tüm hukuki ihtiyaçlarınıza pratik çözüm yolları sunuyoruz.

Borçlar hukuku alanında en sık karşılaşılan vakalar gerek sözleşmeden gerekse haksız fiilden doğan sorumluluk davalarıdır. Kusursuz sorumluluk davalarını da takip etmekteyiz.

Uzman ekibimizle hassas bir süreç olan aile davalarını müvekkillerimizin en az maddi ve manevi hasarla atlatmaları için çalışırız.

Dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma, belgede sahtecilik, kaçakçılık, zimmete para geçirme suçları, ceza soruşturması davalarında hukuki mücadele vermekteyiz.

Kamulaştırmasız el atma, kamulaştırma bedellerine itiraz ve acele kamulaştırma davaları gibi ortaya çıkabilecek bütün durumlarda uzman avukat kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

İcra ve iflas işlemlerinin uygulanmasında icra davalarının takibi ile alacak tahsili, haciz, rehin, ipotek işlemlerinin yapılması, iflas talebi veya iflasın ertelenmesi davalarının takibi yapılmaktadır.

İdari ceza hukukunun temel ilkelerinin uygulandığı gümrük, bankacılık, vergi, sigortacılık, finans, borsacılık vb. alanlarda idari yaptırımlarla karşılaşan müvekkillerimize hizmeti veriyoruz.

Tapu iptal ve tescil davası; kanuna aykırı, usulsüz veya yolsuz düzenlendiği iddia edilen tapu kaydının hukuka uygun hale getirilmesi için açılmaktadır.

İş Kanunu işçiyi koruyan yapısıyla dikkat çekmekte ve iş davaları da buna göre şekillenmektedir. Nitekim bugünkü davaların çok büyük bir çoğunluğu işçiler lehine sonuçlanmaktadır.

Güvene dayalı ilişkiler ve iş hayatında hedef odaklı anlaşılabilir hukuki tavsiyeler ile Kocaman Hukuk & Danışmanlık müvekkillerine fazlasını katar.